BISKUPICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

III NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO

22 STYCZNIA 2023 ROKU

Dziękuję za zeszłoniedzielne ofiary w wysokości 1.630 zł złożone na tradycyjną kolektę gospodarczą w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczoną na opłacenie ogrzewania. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Po Mszy środowe zapraszam osoby prowadzące różaniec przed Mszą w ramach wyznaczonej Żywej Róży na krótkie spotkanie formacyjne. Spotkania takie odbywać się będą, w miarę możliwości, właśnie po Mszach z każdą różą Żywego Różańca prowadząca danej środy różaniec.

Panie Zelatorki Róż Różańcowych proszę o odbieranie nowego numeru „Zwiastuna Różańcowego” wraz z harmonogramem prowadzenia środowego różańca.

Ofiary złożone przy żłóbku z nowymi figurami przeznaczone są na potrzeby misyjne. Bóg zapłać.

Trwają kolędy. W miniony czwartek zakończyłem kolędowanie w Biskupicach, a od wczoraj rozpocząłem odwiedziny duszpasterskie w Brąchnowie. Tegoroczne kolędy zakończę w przyszłą niedzielę, 29 stycznia. Równocześnie dziękuję za przyjęte odwiedziny kolędowe i wszelkie złożone ofiary.

22 stycznia 2023 – III Niedziela Zwykła – Niedziela Słowa Bożego – Dzień Dziadka

7.45 – Za śp. Zenona, Leokadię i Lidię Balickich

10.30 – Za śp. Janinę, Franciszkę i Wacława Świebodzińskich, za śp. Marylę i Tadeusza Ordon, za śp. Czesława, Helenę i Tadeusza Walter oraz za śp. Jana Soszka z okazji Dnia Babci i Dziadka

12.00 – Za śp. Cecylię i Mieczysława Lewandowskich, za śp. Longinę i Edwarda Syrockich oraz za śp. Waleriana Łuczak z okazji Dnia Babci i Dziadka