BISKUPICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

IV NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

29 STYCZNIA 2023 ROKU

Dziś kończę kolędowanie w parafii. Dziękuję za przyjęte odwiedziny i wspólną modlitwę o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku dla danej Rodziny. Dziękuję też za złożone ofiary. Bóg zapłać

Po Mszy środowej zapraszam osoby należące do II Żywej Róży z Brąchnowa na krótkie spotkanie formacyjne. Spotkania takie odbywać się będą, w miarę możliwości, właśnie po Mszach z każdą różą Żywego Różańca prowadząca danej środy różaniec.

W czwartek, 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, tzw. MB Gromnicznej. Na Msze święte zapraszam na 10.00 i 17.00. Proszę przynieść ze sobą świece do poświęcenia. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane tego dnia przeznaczone będą na pomoc klasztorowi Sióstr Karmelitanek w Łasinie.

Także w czwartek, 2 lutego, zapraszam na Mszę o 17.00, i po niej, na spotkanie formacyjne dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

Chorych z Biskupic i Brąchnowa odwiedzę z posługą sakramentalną w pierwszy piątek lutego, tj. 3 lutego, od 10.00.

W piątek, 3 lutego, w pierwszy piątek miesiąca, zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi – od godz. 16.15, a na 17.00 – na Mszę świętą.

W najbliższą sobotę, 4 lutego, przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski od godz. 9.00, a na 10.00 – na Mszę świętą.

Na spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam w przyszłą niedzielę, 5 lutego, na 13.00.

Ofiary złożone przy żłóbku z nowymi figurami przeznaczone są na potrzeby misyjne. Bóg zapłać.

29 stycznia 2023 – IV Niedziela Zwykła

7.45 – Za śp. Annę Holak w 21 rocznicę śmierci oraz za śp. Mariannę i Józefa Holak

10.30 – Za śp. Katarzynę Jezierską

12.00 – Za śp. Cecylię Gumowską z okazji 1 rocznicy śmierci