WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

IV NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

29 STYCZNIA 2023 ROKU

Dziś kończę kolędowanie w parafii. Dziękuję za przyjęte odwiedziny i wspólną modlitwę o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku dla danej Rodziny. Dziękuję też za złożone ofiary. Bóg zapłać

Po Mszy środowej zapraszam osoby należące do Żywej Róży na krótkie spotkanie formacyjne. Spotkania takie odbywać się będą, w miarę możliwości, właśnie po Mszy w każdą pierwszą środę miesiąca.

W czwartek, 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, tzw. MB Gromnicznej. Na Mszę świętą zapraszam na 18.15. Proszę przynieść ze sobą świece do poświęcenia. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane tego dnia przeznaczone będą na pomoc klasztorowi Sióstr Karmelitanek w Łasinie.

Także w czwartek, 2 lutego, zapraszam na Mszę o 18.15, i po niej, na spotkanie formacyjne dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

Chorych z Warszewic odwiedzę z posługą sakramentalną w czwartek, 2 lutego, od 11.00.

W piątek, 3 lutego, w pierwszy piątek miesiąca, zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi – od godz. 17.45, a na 18.15 – na Mszę świętą.

Na spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam w przyszłą niedzielę, 5 lutego, na 13.00 do kościoła w Biskupicach.

Ofiary złożone przy żłóbku przeznaczone są na potrzeby misyjne. Bóg zapłać.

29 stycznia 2023 – IV Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Pawła Siemienieckiego oraz za śp. Michała Bartkowiak

1 lutego 2023 – Środa

18.15 – Nowenna