WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

V NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

5 LUTEGO 2023 ROKU

Na spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam do kościoła w Biskupicach dziś na 13.00.

Dziękuję za zeszłoczwartkowe ofiary w wysokości 280 zł na pomoc klasztorowi Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Bóg zapłać.

Dziękuję za ofiary złożone przy Żłóbku na misje katolickie w wysokości 160 zł. Bóg zapłać.

Dziękuję Państwu: Wiesławowi i Maksymilianowi Zakrzewskim, Krzysztofowi Ochnio, Andrzejowi Padykuła, Jarosławowi Królik, Bolesławowi Szczechowskiemu oraz Grażynie Bartkowiak za pomoc w rozmontowaniu bożonarodzeniowych dekoracji. Bóg zapłać.

W miniony czwartek odbył się pogrzeb zmarłego w wieku 72 lat w poniedziałek mieszkańca Biskupic śp. Stanisława Szopa. Wieczny odpoczynek…

5 lutego 2023 – V Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Stanisława Tarkowskiego z okazji 2 rocznicy śmierci

13.00 – Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania w kościele w Biskupicach