BISKUPICE Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

ZAKOŃCZENIE PARAFIALNYCH REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

12 MARCA 2023 ROKU

Dziś kończą się nasze parafialne rekolekcje wielkopostne – renowacja zeszłorocznych misji ewangelizacyjnych. Kolekta w całości przeznaczona jest dla ojca rekolekcjonisty jako nasze podziękowanie za przeprowadzone rekolekcje. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dziękuję za zeszłoniedzielną zbiórkę dodatkową w wysokości 500 zł przeznaczoną na pomoc dla polskich misjonarzy i misjonarek. Bóg zapłać.

Od jutra do środy dla uczniów szkół w Brąchnowie i Warszewicach odbędą się szkolne rekolekcje wielkopostne.

Zapraszam na nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniami o Męce Pańskiej w niedziele Wielkiego Postu na 12.45.

Zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki Wielkiego Postu na 16.30.

W przyszłą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na opłacenie ogrzewania.

Kartki do spowiedzi wyłożone są przy wyjściu w koszyku. Ofiary za kartki do spowiedzi przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za ofiary.

Proszę prenumeratorów czasopisma „Niedziela” o regulowanie wpłat za II kwartał 2023 r. w wysokości 120 zł. Zachęcam nowe osoby do zapisania się do parafialnej prenumeraty ze względu na jej korzystny koszt.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

Serdeczne podziękowania składam paniom z KGW z Biskupic i Brąchnowa za przygotowywanie w minionym tygodniu obiadów w plebanii na czas parafialnych rekolekcji. Bóg zapłać.

12 marca 2023 – III Niedziela Wielkiego Postu

7.45 – Za śp. Kazimierza i Bogdana Pilzak

10.30 – Za śp. Alojzego Michalskiego oraz za śp. Rodziców Agnieszkę i Bolesława Michalskich

12.00 – Za śp. Waleriana Łuczak w 12 rocznicę śmierci