WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

ZAKOŃCZENIE PARAFIALNYCH REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

12 MARCA 2023 ROKU

Dziś kończą się nasze parafialne rekolekcje wielkopostne – renowacja zeszłorocznych misji ewangelizacyjnych. Kolekta w całości przeznaczona jest dla ojca rekolekcjonisty jako nasze podziękowanie za przeprowadzone rekolekcje. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dziękuję za zeszłoniedzielną zbiórkę dodatkową w wysokości 110 zł przeznaczoną na pomoc dla polskich misjonarzy i misjonarek. Bóg zapłać.

Od jutra do środy dla uczniów szkół w Brąchnowie i Warszewicach odbędą się szkolne rekolekcje wielkopostne.

Zapraszam na nabożeństwa Gorzkich Żali w niedziele Wielkiego Postu po Mszach świętych.

Zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek na 17.45.

W przyszłą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na bieżące opłaty i opłacenie ponownego badania geologiczno-hydrologicznego terenu pod cmentarz przykościelny.

Kartki do spowiedzi wyłożone są przy wyjściu w koszyku. Ofiary za kartki do spowiedzi przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za ofiary.

Proszę prenumeratorów czasopisma „Niedziela” o regulowanie wpłat za II kwartał 2023 r. w wysokości 120 zł. Zachęcam nowe osoby do zapisania się do parafialnej prenumeraty ze względu na jej korzystny koszt.

Skorzystać ze spowiedzi można w środy i piątki  na 15 minut przed nabożeństwami.

12 marca 2023 – III Niedziela Wielkiego Postu

9.15 – Za śp. Ericha Jaskulskiego z okazji 2 rocznicy śmierci

Gorzkie Żale cz. 3

15 marca 2023 – Środa