BISKUPICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

NIEDZIELA LAETARE

19 MARCA 2023 ROKU

W dzisiejszą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona jest na opłacenie ogrzewania. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniami o Męce Pańskiej dziś na 12.45.

Zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek na 16.30.

Parafialna spowiedź wielkopostna odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 marca, od 9.00 i od 17.00. Na tę spowiedź przyjadą księża z dekanatu.

W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka dodatkowa na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Kartki do spowiedzi wyłożone są przy wyjściu w koszyku. Ofiary za kartki do spowiedzi przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za ofiary.

Proszę prenumeratorów czasopisma „Niedziela” o regulowanie wpłat za II kwartał 2023 r. w wysokości 120 zł. Zachęcam nowe osoby do zapisania się do parafialnej prenumeraty ze względu na jej korzystny koszt.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Mateusz Jakub Znaniecki z Biskupic oraz Kamila Kluczyk z Biskupic – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

W minioną środę odbył się pogrzeb mieszkańca Bydgoszczy – śp. Jana Grabowskiego. Wieczny odpoczynek.

19 marca 2023 – IV Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Laetare

7.45 – Msza dziękczynna z okazji urodzin p. Małgorzaty z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

10.30 – Za śp. Józefa Jelińskiego z okazji imienin

12.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Kacpra w 15 rocznicę urodzin oraz dla Karoliny w 11 rocznicę urodzin