WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

NIEDZIELA LAETARE

19 MARCA 2023 ROKU

W dzisiejszą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona jest na bieżące opłaty i opłacenie ponownego badania geologiczno-hydrologicznego terenu pod cmentarz przykościelny.

Zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali dziś po Mszy.

Zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek na 17.45.

Parafialna spowiedź wielkopostna odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 marca, od 9.00 i od 17.00. Na tę spowiedź przyjadą księża z dekanatu.

W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka dodatkowa na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Koło Gospodyń Wiejskich z Warszewic zaprasza w przyszłą niedzielę do nabywania w kruchcie kościoła tradycyjnych ręcznie robionych palemek na Niedzielę Palmową w cenie od 15 zł.

Kartki do spowiedzi wyłożone są przy wyjściu w koszyku. Ofiary za kartki do spowiedzi przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za ofiary.

Proszę prenumeratorów czasopisma „Niedziela” o regulowanie wpłat za II kwartał 2023 r. w wysokości 120 zł. Zachęcam nowe osoby do zapisania się do parafialnej prenumeraty ze względu na jej korzystny koszt.

Skorzystać ze spowiedzi można w środy i piątki  na 15 minut przed nabożeństwami.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Mateusz Jakub Znaniecki z Biskupic oraz Kamila Kluczyk z Biskupic – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

W minioną środę odbył się pogrzeb mieszkańca Bydgoszczy – śp. Jana Grabowskiego. Wieczny odpoczynek.

19 marca 2023 – IV Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Laetare

9.15 – Za śp. Władysława i Stefanię Łubianka

Gorzkie Żale cz. 1

22 marca 2023 – Środa