WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26 MARCA 2023 ROKU

Tradycyjnie od dzisiejszej niedzieli do Wielkiego Piątku w kościołach zasłonięte zostają krzyże na znak zbliżającego się czasu Wielkiego Tygodnia Męki Pańskiej.

Dziękuję za zeszłoniedzielną tradycyjną kolektę gospodarczą w trzecią niedzielę miesiąca w wysokości 720 zł przeznaczoną jest na bieżące opłaty i opłacenie ponownego badania geologiczno-hydrologicznego terenu pod przykościelny.

W dzisiejszą niedzielę odbywa się zbiórka dodatkowa na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Zapraszam na nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniami o Męce Pańskiej w niedziele Wielkiego Postu na 12.45. W przyszłą niedzielę na to nabożeństwo, w ramach spotkania formacyjnego, zapraszam do kościoła w Biskupicach kandydatów do bierzmowania.

Rodziców i dzieci grupy warszewickiej  przygotowujące się do I Komunii zapraszam na spotkanie informacyjne do kościoła w najbliższy piątek na 17.30.

Zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek na 18.45.

Proszę Panią Zelatorkę róży Żywego Różańca o odebranie nowego numeru „Zwiastuna Różańcowego”.

Kartki do spowiedzi wyłożone są przy wyjściu w koszyku. Ofiary za kartki do spowiedzi przeznaczone będą na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za ofiary.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Mariusz Gajtkowski z Brąchnowa oraz Michalina Rzadkiewicz z Łubianki – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Mateusz Jakub Znaniecki z Biskupic oraz Kamila Kluczyk z Biskupic – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Koło Gospodyń Wiejskich z Warszewic zaprasza do nabywania w kruchcie kościoła tradycyjnych ręcznie robionych palemek na Niedzielę Palmową w cenie od 15 zł.

Skorzystać ze spowiedzi można w środy i piątki  na 15 minut przed nabożeństwami.

26 marca 2023 – V Niedziela Wielkiego Postu

9.15 – Za śp. Bolesława i Antoninę Betcher oraz za śp. Tadeusza Iwickiego i śp. Marię Szczechowską

Gorzkie Żale cz. 2

29 marca 2023 – Środa