WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

NIEDZIELA PALMOWA MEKI PAŃSKIEJ

2 KWIETNIA 2023 ROKU

Zapraszam na ostatnie w tegorocznym Wielkim Poście nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy świętej. Na nabożeństwo to do kościoła w Biskupicach, w ramach spotkania formacyjnego, zapraszam kandydatów do bierzmowania na 12.45.

Chorych z Warszewic z przedświąteczną posługą sakramentalną odwiedzę jutro od 10.00. Proszę o zgłaszanie chorych do odwiedzin spoza tych, których regularnie odwiedzam z Komunią świętą.

W środę po Mszy zapraszam na spotkanie formacyjne dla róży Żywego Różańca z Warszewic.

W Wielki Piątek na Liturgię Męki Pańskiej zapraszam na godzinę 15.00. Ofiary składane przy adoracji Krzyża przeznaczone są na utrzymanie kościołów z Ziemi Świętej. Bóg zapłać za te ofiary. Przypominam, że tego dnia obowiązuje post ścisły. Zapraszam na adorowanie Pana Jezusa w Grobie – do 20.00.

W Wieki Piątek przypada I Piątek Miesiąca. Na skorzystanie ze spowiedzi zapraszam od 14.30.

W Wielką Sobotę poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny będzie o 12.00 i 12.30.

W Wielką Sobotę na Liturgię Wigilii Paschalnej z procesją rezurekcyjną zapraszam na godzinę 22.00. Proszę o przyniesienie ze sobą świec na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Zapraszam na adorowanie Pana Jezusa w Grobie – od 19.00.

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego zapraszam na Mszę z w porządku niedzielnym, czyli na 9.15.

Kartki do spowiedzi wyłożone są przy wyjściu w koszyku. Ofiary za kartki do spowiedzi przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za ofiary.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Kacper Mazerski z Łysomic oraz Natalia Anna Matłosz z Biskupic – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Mariusz Gajtkowski z Brąchnowa oraz Michalina Rzadkiewicz z Łubianki – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Skorzystać ze spowiedzi można w środy i piątki  na 15 minut przed nabożeństwami.

2 kwietnia 2023 – VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

9.15 – Za śp. Michała Bartkowiak z okazji urodzin

Gorzkie Żale cz. 3

Kościół w Biskupicach: 12.45 – Gorzkie Żale cz. 3 z kazaniem pasyjnym z obecnością kandydatów do bierzmowania