WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16 KWIETNIA 2023 ROKU

Dziękuję za zeszłoponiedziałkowe ofiary w wysokości 250 zł na rzecz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Bóg zapłać.

Dzisiejsza tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona jest na bieżące opłaty oraz powtórne badanie geologiczno-hydrologiczne terenu pod cmentarz. Bóg zapłać.

Dziś, w Międzynarodowe Święto Caritas, po Mszy odbywa się zbiórka dodatkowa na cele dobroczynne. Bóg zapłać.

W dzisiejszą niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia Bożego, zapraszam do kościoła w Biskupicach na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w Godzinie Miłosierdzia na 15.00.

Skorzystać ze spowiedzi można w środy i piątki  na 15 minut przed nabożeństwami.

Jutro, w poniedziałek, 17 kwietnia, o godz. 14.00, w kościele w Biskupicach odbędzie się pogrzeb, zmarłej w czwartek, 13 kwietnia, w wieku 87 lat mieszkanki Biskupic, śp. Danuty Balickiej. Różaniec za zmarłą dziś o 18.00 w kościele, a w dniu pogrzebu – w kostnicy od 13.30. W dniu pogrzebu, w trakcie różańca, będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi.

16 kwietnia 2023 – II Niedziela Wielkanocy – Niedziela Miłosierdzia Bożego

9.15 – Za śp. Romana i Tomasza Łuczak i zmarłych Rodziców i Rodzeństwo z obojga stron oraz za zmarłych z Rodziny Pawlik

19 kwietnia 2023 – Środa

Nowenna