WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

III NIEDZIELA WIELKANOCY

NARODOWY DZIEŃ CZYTANIA PISMA ŚWIĘTEGO

23 KWIETNIA 2023 ROKU

Dziękuję za zeszłoniedzielną kolektę gospodarczą w wysokości 780 zł przeznaczoną na bieżące opłaty oraz powtórne badanie geologiczno-hydrologiczne terenu pod cmentarz. Bóg zapłać.

Dziękuję za zeszłoniedzielne ofiary w wysokości 230 zł przeznaczone dla diecezjalnego Caritas na cele dobroczynne. Bóg zapłać.

Proszę Panią Zelatorkę róży Żywego Różańca o odebranie nowego numeru „Zwiastuna Różańcowego”.

Skorzystać ze spowiedzi można w środy i piątki  na 15 minut przed nabożeństwami.

23 kwietnia 2023 – III Niedziela Wielkanocy – Rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego

9.15 – Za śp. Radka Królik w 20 rocznicę śmierci oraz za śp. Edytę Iwańską

26 kwietnia 2023 – Środa

Nowenna