BISKUPICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

ROZPOCZĘCIE TYGODNIA MODLITW O POWOŁANIA

30 KWIETNIA 2023 ROKU

Od jutra, 1 maja, zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.  W soboty i niedziele oraz uroczystości odbywać się one będą przed Grotą Matki Bożej przy starej plebanii w Biskupcach o 17.30 oraz w Brąchnowie przy Figurze Matki Bożej o 19.30. Natomiast od poniedziałku do piątku – w Biskupicach w kościele po Mszach, o ok. 17.30, a w Brąchnowie – o 19.30. Dzieci zachęcam do zbierania części puzzli do wyklejenia, które będą rozdawane od poniedziałku do piątku. Dla dzieci posiadających jak najwięcej wklejonych puzzli zostaną ufundowane nagrody. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i młodzież do bierzmowania mają obowiązek być na trzech nabożeństwach.

W środę, 3 maja, przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte sprawowane będą w porządku niedzielnym, tj. o 7.45, 10.30 i 12.00. Jest to dzień modlitwy za Ojczyznę i Polaków na emigracji.

Chorych z Biskupic i Brąchnowa odwiedzę z posługą sakramentalną w najbliższy piątek, 5 maja, od 10.00.

W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek maja. Zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu, możliwość skorzystania ze spowiedzi i nabożeństwo pierwszopiątkowe od 16.30, a na Mszę o 17.00.

W sobotę, 6 maja, przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski od godz. 9.00, a na 10.00 – na Mszę świętą.

Na spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam w przyszłą niedzielę, 7 maja, na 13.00.

Dziękuję Paniom Dekoratorkom za majowy wystój w kościele.

Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” zaprasza do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD). Zużyty sprzęt proszę składować w klatce dla psa przy garażach nowej plebanii do czwartku11 maja, do godz. 14.00. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy w Zambii, Kamerunie i Kenii oraz naszym Rodakom na Ukrainie, Białorusi i Kazachstanie.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

30 kwietnia 2023 – IV Niedziela Wielkanocy – Niedziela Dobrego Pasterza

Rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Powołania

7.45 – Za śp. Sławomira Świeczkowskiego oraz za zmarłych Rodziców i Rodzeństwo Świeczkowskich

10.30 – Za śp. rodziców Weronikę i Władysława Tarkowskich oraz za śp. siostrę Halinę, śp. brata Henryka i śp. brata Władysława