BISKUPICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

9 LIPCA 2023 ROKU

Osoby należące do Żywych Róż z Biskupic i Brąchnowa zapraszam w środę po Mszy na comiesięczne spotkanie formacyjne.

W przyszłą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na bieżące opłaty.

Podaję do informacji, że rozpoczęły się procedury diecezjalne i państwowe w celu uzyskania pozwolenia na powiększenie istniejącego Cmentarza Parafialnego w Biskupicach. Powiększenie owo będzie obejmowało teren między tujami przy pojemnikach na śmieci a drogą gruntową do granicy istniejącego cmentarza równoległej do ul. ks. J. Jakubiaka. Równocześnie trwa uzupełnianie dokumentacji dla toruńskiego Sanepidu w celu uzyskania zgody na założenie cmentarza przy kościele w Warszewicach.

Podaję do informacji, że Uroczystość I Komunii Świętej w przyszłym, 2024 roku, odbędzie się w jednej grupie w kościele w Biskupicach w sobotę 18 maja o godz. 11.00.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Jakub Krzysztof Izdebski z Torunia oraz Maria Pawlikowska ze Świecia – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Mateusz Czyszek z Chełmży oraz Emilia Maria Domalska z Chełmży – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

9 lipca 2023 – XIV Niedziela Zwykła

7.45 – Za śp. Stefanię w 4 rocznicę śmierci i Jana w 16 rocznicę śmierci Gajtkowskich

10.30 – Za śp. Tadeusza w 4 rocznicę śmierci, Waldemara i Marcina Syrockich

12.00 – Msza dziękczynna z okazji 16 rocznicy ślubu p. Roberta i Eweliny Łuczak oraz z okazji 44 rocznicy ślubu p. Dariusza i Marii Syrockich z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej