WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

9 LIPCA 2023 2023 ROKU

Osoby należące do Żywej Róży z Warszewic zapraszam w środę po Mszy na comiesięczne spotkanie formacyjne.

W przyszłą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na projekt otynkowania kościoła.

Podaję do informacji, że rozpoczęły się procedury diecezjalne i państwowe w celu uzyskania pozwolenia na powiększenie istniejącego Cmentarza Parafialnego w Biskupicach. Powiększenie owo będzie obejmowało teren między tujami przy pojemnikach na śmieci a drogą gruntową do granicy istniejącego cmentarza równoległej do ul. ks. J. Jakubiaka. Równocześnie trwa uzupełnianie dokumentacji dla toruńskiego Sanepidu w celu uzyskania zgody na założenie cmentarza przy kościele w Warszewicach.

Podaję do informacji, że Uroczystość I Komunii Świętej w przyszłym, 2024 roku, odbędzie się w jednej grupie w kościele w Biskupicach w sobotę 18 maja o godz. 11.00.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Jakub Krzysztof Izdebski z Torunia oraz Maria Pawlikowska ze Świecia – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Mateusz Czyszek z Chełmży oraz Emilia Maria Domalska z Chełmży – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Skorzystać ze spowiedzi można w środy i piątki na 15 minut przed nabożeństwami, kiedy sprawowane są Msze wieczorne.

Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

INTENCJE MSZALNE

9 lipca 2023 – XIV Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Tomasza i Romana Łuczak, za zmarłych Rodziców z obojga stron oraz za zmarłych z Rodziny Pawlik

12 lipca 2023 – Środa – wspomnienie liturgiczne św. Brunona z Kwerfurtu

18.15 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Msza: W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej

Spotkanie formacyjne dla Żywej Róży z Warszewic

14 lipca 2023 – Piątek

18.15 – Za śp. Ryszarda Pleskot – Msza popogrzebowa

16 lipca 2023 – XV Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Reginę, Jana i Lecha Wawrowskich