BISKUPICE

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

30 LIPCA 2023 ROKU

Dziękuję raz jeszcze wszystkim osobom zaangażowanym w uroczyste przeżycie zeszłoniedzielnego Odpustu Parafialnego ku czci św. Marii Magdaleny. Bóg zapłać.

W najbliższy wtorek w Lizbonie rozpoczną się 37 Światowe Dni Młodzieży, które trwały będą do przyszłej niedzieli, 6 sierpnia. Plan transmisji przez telewizje Polską ostatnich 3 dni znajduje się na plakacie przy wyjściu z kościoła.

Osoby należące do Żywych Róż z Biskupic i Brąchnowa zapraszam w środę po Mszy na comiesięczne spotkanie formacyjne.

W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek sierpnia. Zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu, możliwość skorzystania ze spowiedzi i nabożeństwo pierwszopiątkowe od 16.15, a na Mszę o 17.00.

W sobotę, 5 sierpnia, przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski od godz. 9.00, a na 10.00 – na Mszę świętą.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

30 lipca 2023 – XVII Niedziela Zwykła

7.45 – Za śp. Janinę, Rafała, Franciszkę i Wacława Świebodzińskich oraz za śp. Marylę i Tadeusza Ordon

10.30 – Za śp. Radka Socha z okazji urodzin

12.00 – Za śp. Amalię Mach w 1 rocznicę śmierci oraz za śp. zmarłych z Rodzin: Mach i Terejko