WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

30 LIPCA 2023 ROKU

W najbliższy wtorek w Lizbonie rozpoczną się 37 Światowe Dni Młodzieży, które trwały będą do przyszłej niedzieli, 6 sierpnia.

Osoby należące do Żywej Róży z Warszewic zapraszam w środę po Mszy na comiesięczne spotkanie formacyjne.

W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek sierpnia. Zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu, możliwość skorzystania ze spowiedzi i nabożeństwo pierwszopiątkowe od 17.45, a na Mszę o 18.15.

Skorzystać ze spowiedzi można w środy i piątki na 15 minut przed nabożeństwami, kiedy sprawowane są Msze wieczorne.

30 lipca 2023 – XVII Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Krystynę i Alojzego Manikowskich

2 sierpnia 2023 – Środa

18.15 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy