WARSZEWICE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

NIEDZIELA DZIĘKCZYNIENIA ZA TEGOROCZNE PLONY

13 SIERPNIA 2023 ROKU

Dziś w tutejszym kościele w Warszewicach podczas Mszy sprawowanej o 13.00 odbędą się doroczne Dożynki dla sołectw: Biskupice, Brąchnowo i Warszewice. Podczas tej Mszy będziemy Panu Bogu dziękować za tegoroczne plony w Parafii. Nie będzie Mszy o 9.15.

W najbliższy wtorek, 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na Mszę zapraszam w porządku niedzielnym, tj. o 9.15. Proszę o przyniesienie bukietów z kwiatów, ziół i kłosów zbóż, które podczas Mszy zostaną poświęcone.

W przyszłą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na bieżące opłaty.

Skorzystać ze spowiedzi można w środy i piątki na 15 minut przed nabożeństwami, kiedy sprawowane są Msze wieczorne.

13 sierpnia 2023 – XIX Niedziela Zwykła

Niedziela Dziękczynienia za Tegoroczne Plony w Parafii

13.00 – Msza dziękczynna za tegoroczne plony w Parafii

15 sierpnia 2023 – Wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP