BISKUPICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

17 WRZEŚNIA 2023 ROKU

84. ROCZNICA NAPAŚCI ZWIĄZKU SOWIECKIEGO NA POLSKĘ – DZIEŃ ŚRODKÓW SPOŁECZNEGO PRZEKAZUŚWIATOWY DZIEŃ SYBIRAKA

Dziękuję wszystkim, którzy w miniony wtorek i środę znaleźli trochę czasu, aby poadorować Pana Jezusa podczas corocznej 24-godzinnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej Parafii. Bóg zapłać i niech Pan Jezus obdarza potrzebnymi łaskami.

W dzisiejszą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na bieżące opłaty. We wtorek były strojone organy w kościołach w Biskupicach i Warszewicach. Pan Organomistrz zalecił jak najszybszą wymianę silnika z dmuchawą dla organ w kościele w Biskupicach z uwagi na jego znaczne zużycie i poinformował o kosztach z montażem: nowy – ok. 13 tys., a używany w dobrym stanie – ok. 6 tys.

Kandydatów do bierzmowania w przyszłym, 2024 roku, z klas VIII zamieszkujących teren naszej Parafii zapraszam na spotkanie informacyjne do kościoła Biskupicach w niedzielę, 8 października, na godz. 13.00.

Prenumeratorów „Niedzieli” proszę o regulowanie wpłat za IV kwartał 2023 roku w wysokości 120 zł.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

17 września 2023 – XXIV Niedziela Zwykła

7.45 – Za śp. Stefanię z okazji imienin i Jana Gajtkowskich oraz za śp. Jadwigę i Franciszka Gładyszewskich

10.30 – Za śp. Kazimierza w 23 rocznicę śmierci i Zofię Okońskich oraz za zmarłych z Rodzin: Okońskich i Blachowskich

12.00 – Dziękczynna z okazji 1 rocznicy urodzin Rozalii Mateckiej o prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża