WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

17 WRZEŚNIA 2023 ROKU

84. ROCZNICA NAPAŚCI ZWIĄZKU SOWIECKIEGO NA POLSKĘ – DZIEŃ ŚRODKÓW SPOŁECZNEGO PRZEKAZU – ŚWIATOWY DZIEŃ SYBIRAKA

Dziękuję wszystkim, którzy w miniony wtorek i środę znaleźli trochę czasu, aby poadorować Pana Jezusa podczas corocznej 24-godzinnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej Parafii. Bóg zapłać i niech Pan Jezus obdarza potrzebnymi łaskami.

W dzisiejszą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na bieżące opłaty. We wtorek były strojone organy w kościołach w Biskupicach i Warszewicach.

Kandydatów do bierzmowania w przyszłym, 2024 roku, z klas VIII zamieszkujących teren naszej Parafii zapraszam na spotkanie informacyjne do kościoła Biskupicach w niedzielę, 8 października, na godz. 13.00.

Prenumeratorów „Niedzieli” proszę o regulowanie wpłat za IV kwartał 2023 roku w wysokości 120 zł.

Skorzystać ze spowiedzi można w środy i piątki na 15 minut przed nabożeństwami, kiedy sprawowane są Msze wieczorne.

17 września 2023 – XXIV Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Bogdana, Mariannę i Tadeusza Szubrych, za śp. Krystynę Białczyk oraz za śp. rodziców Mieczysława i Stanisławę Kukowskich

20 września 2023 r. – Środa – Wspomnienie liturgiczne śśw. Męczenników Koreańskich

18.15 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy