WARSZEWICE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

17 WRZEŚNIA 2023 ROKU

DZIEŃ MIGRANTA I UCHODŹCY

Dziękuję za zeszłoniedzielne ofiary w wysokości 800 zł złożone z okazji trzeciej niedzieli miesiąca na kolektę gospodarczą.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe będą odbywały się w poniedziałki, wtorki i czwartki – od 18.15, w środy, piątki i niedziele – po Mszach. W poniedziałki, wtorki, czwartki i niedziele proszę o prowadzenie różańca Różę Różańcową.

Kandydatów do bierzmowania w przyszłym, 2024 roku, z klas VIII zamieszkujących teren naszej Parafii zapraszam na spotkanie informacyjne do kościoła Biskupicach w niedzielę, 8 października, na godz. 13.00.

Prenumeratorów „Niedzieli” proszę o regulowanie wpłat za IV kwartał 2023 roku w wysokości 120 zł.

Skorzystać ze spowiedzi można w środy i piątki na 15 minut przed nabożeństwami, kiedy sprawowane są Msze wieczorne.

24 września 2023 – XXV Niedziela Zwykła – Dzień Migranta i Uchodźcy

9.15 – Za śp. Irenę i Aleksandra Szczechowskich

27 września 2023 r. – Środa – Wspomnienie liturgiczne św. Wincentego a Paulo

18.15 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy