WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

5 LISTOPADA 2023 ROKU

Kolejne spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania w 2024 roku odbędzie się w kościele w Biskupicach dziś o godz. 13.00.

Zapraszam osoby należące do naszej parafialnej Rady Duszpasterskiej na zebranie w plebanii w najbliższy wtorek, 7 listopada, na godz. 19.00.

Osoby należące do Żywej róży z Warszewic zapraszam na comiesięczne spotkanie formacyjne po środowej Mszy świętej o 18.15.

Zapraszam osoby należące do naszej parafialnej Rady Gospodarczej na zebranie w plebanii w najbliższy czwartek, 9 listopada, na godz. 19.00.

W przyszłą niedzielę, przeżywaną jako XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, przy wyjściu odbędzie się zbiórka dodatkowa na misje. Bóg zapłać za ofiary.

Za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych, jednego zmarłego każdego dnia, od 1 do 8 listopada włącznie, można uzyskać łaskę odpustu zupełnego.

Przy wyjściu włożone są formularze na wypominki roczne, które przemodlane będą przed niedzielnymi Mszami świętymi o 9.15 od I. Niedzieli Adwentu, tj. od niedzieli 3 grudnia. Wypełnione formularze wypominkowe proszę przekazywać bezpośrednio do mnie. Bóg zapłać za złożone ofiary w wysokości intencji mszalnej na sfinansowanie projektu otynkowania kościoła i monitoringu na biskupickim cmentarzu.

Na Cmentarzu Parafialnym w Biskupicach pojawiły się tabliczki proszące o kontakt osoby opiekujące się zaznaczonym grobem w celu opłacenia dalszej rezerwacji, która nieopłacana była co najmniej od 10 lat, czyli ponad 30 lat od śmierci krewnego. W przypadku braku takiej informacji grób będzie zlikwidowany i przeznaczony dla nowych pochówków.

Jest prośba, aby pomnikowe kwiaty z ziemią nie wyrzucać pod przycmentarne tuje, ale do kontenerów na śmieci.

Skorzystać ze spowiedzi można w środy i piątki na 15 minut przed nabożeństwami, kiedy sprawowane są Msze wieczorne.

5 listopada 2023 – XXXI Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Edytę Iwańską w 14 rocznicę śmierci oraz za śp. Radka Królik