BISKUPICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSALNE

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

12 LISTOPADA 2023 ROKU

W dzisiejszą niedzielę, przeżywaną jako XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, przy wyjściu odbywa się zbiórka dodatkowa na misje. Bóg zapłać za ofiary.

W przyszłą niedzielę, trzecią niedzielę miesiąca, tradycyjna kolekta gospodarcza przeznaczona będzie na wyminę silnika z dmuchawą w biskupickich organach.

Przy wyjściu włożone są formularze na wypominki roczne, które przemodlane będą przed niedzielnymi Mszami świętymi o 7.45 i 12.00 od I. Niedzieli Adwentu, tj. od niedzieli 3 grudnia. Wypełnione formularze wypominkowe proszę przekazywać bezpośrednio do mnie. Bóg zapłać za złożone ofiary w wysokości intencji mszalnej na sfinansowanie monitoringu na cmentarzu i terenach przycmentarnych.

Na Cmentarzu Parafialnym w Biskupicach pojawiły się tabliczki proszące o kontakt osoby opiekujące się zaznaczonym grobem w celu opłacenia dalszej rezerwacji, która nieopłacana była co najmniej od 10 lat, czyli ponad 30 lat od śmierci krewnego. W przypadku braku takiej informacji grób będzie zlikwidowany i przeznaczony dla nowych pochówków.

Jest prośba, aby pomnikowe kwiaty z ziemią nie wyrzucać pod przycmentarne tuje, ale do kontenerów na śmieci.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

INTENCJE MSZALNE

12 listopada 2023 – XXXII Niedziela ZwykłaXV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

7.45 – Za śp. Mieczysława Ziółkowskiego w 13 rocznicę śmierci i za śp. Jacka Ziółkowskiego oraz za zmarłych Rodziców Kujawskich i Ziółkowskich

10.30 – Za śp. Edwarda Streich w 15 rocznicę śmierci oraz za śp. Zygmunta, Genowefę, Mariolę i Irenę Streich