BISKUPICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA ŚWIĘTA CHRZTU PAŃSKIEGO

7 STYCZNIA 2024 ROKU

Dziś kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra zaczyna się I część okresu zwykłego w ciągu roku, która trwać będzie do wtorku przed Środą Popielcową, czyli do 13 lutego.

W dzisiejszą niedzielę, 7 stycznia od 10.15, w czasie Mszy i po niej, odbędzie się występ z kolędami Góralskiej Kapeli „Ochodzita”. Wraz z panem sołtysem Piotrem Łuczak serdecznie zapraszamy na koncert i na Mszę o 10.30.

Dziękuję za obecność i świadectwo wiary na wczorajszym Parafialnym Spotkaniu Opłatkowym, a szczególnie panu sołtysowi biskupickiemu Piotrowi Łuczak za udostępnienie Świetlicy Wiejskiej oraz Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Biskupic za przygotowanie poczęstunku. Bóg zapłać.

Trwają tegoroczne odwiedziny duszpasterskie. We wtorek kończę kolędy w Biskupicach, a od środy kolędować będę w Brąchnowie. Przy wyjściu można zabrać ze sobą plan kolęd na obecny rok liturgiczny. Na kolędy będę jeździł swoim samochodem bez ministrantów. Proszę równocześnie o nieprzygotowywanie żadnych obiadów, poczęstunków ani zakończeń kolęd. Niech odwiedziny duszpasterskie będą czasem modlitwy i spotkania w rodzinie i z rodziną.

W czasie kolęd Msze codzienne sprawowane będą o 10.00 rano.

Ofiary złożone przy Żłóbku przeznaczone będą na potrzeby misyjne. Bóg zapłać.

Pojemnik z wodą święconą znajduje się w zakrystii.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

7 stycznia 2024 – Niedziela Święta Chrztu Pańskiego

7.45 – Za śp. Mieczysława Ziółkowskiego z okazji imienin i urodzin oraz za śp. Jacka Ziółkowskiego

10.30 – Za śp. wnuka Damiana Okoń – intencja od Dziadków

12.00 – Za śp. Alojzego i Helenę Sztyrbickich, za śp. Małgorzatę Dobrzalską oraz za śp. Zbigniewa Grygiel