WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA ŚWIĘTA CHRZTU PAŃSKIEGO

7 STYCZNIA 2024 ROKU

Dziś kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra zaczyna się I część okresu zwykłego w ciągu roku, która trwać będzie do wtorku przed Środą Popielcową, czyli do 13 lutego.

W dzisiejszą niedzielę, 7 stycznia od 10.15 w kościele w Biskupicach, w czasie Mszy i po niej, odbędzie się występ z kolędami Góralskiej Kapeli „Ochodzita”. Wraz z panem sołtysem Piotrem Łuczak serdecznie zapraszamy na koncert i na Mszę o 10.30.

Dziękuję za obecność i świadectwo wiary na wczorajszym Parafialnym Spotkaniu Opłatkowym, a szczególnie panu sołtysowi biskupickiemu Piotrowi Łuczak za udostępnienie Świetlicy Wiejskiej oraz Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Biskupic za przygotowanie poczęstunku. Bóg zapłać.

Trwają tegoroczne odwiedziny duszpasterskie. We wtorek kończę kolędy w Biskupicach, a od środy kolędować będę w Brąchnowie. Przy wyjściu można zabrać ze sobą plan kolęd na obecny rok liturgiczny. Na kolędy będę jeździł swoim samochodem bez ministrantów. Proszę równocześnie o nieprzygotowywanie żadnych obiadów, poczęstunków ani zakończeń kolęd. Niech odwiedziny duszpasterskie będą czasem modlitwy i spotkania w rodzinie i z rodziną.

W czasie kolęd nie będzie Mszy w środy i piątki.

Pojemnik z wodą święconą znajduje się w zakrystii.

Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

INTENCJE MSZALNE

7 stycznia 2024 – Niedziela Święta Chrztu Pańskiego

9.15 – Za śp. Marię Bolinowską w 3 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z Rodzin: Hopke i Bolinowskich

14 stycznia 2024 – II Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Radka i Kazimierza Królik oraz za śp. Edytę Iwańską