WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

II NIEDZIELA ZWYKŁA

14 STYCZNIA 2024 ROKU

W dzisiejszą niedzielę, 14 stycznia, w kościele w Biskupicach o 10.30 odbędzie się występ z jasełkami dzieci klasy 0 „B” ze Szkoły Podstawowej z Łubianki z jej filii w Biskupicach. Wraz z panią wychowawczynią Karoliną Zielaskowską serdecznie zapraszamy. Po jasełkach sprawowana będzie Msza niedzielna.

Od środy, 18 stycznia, w Kościele katolickim zaczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W przyszłą niedzielę, 21 stycznia, trzecią niedzielę miesiąca, tradycyjna kolekta gospodarcza przeznaczona będzie na bieżące opłaty.

Trwają tegoroczne odwiedziny duszpasterskie. W piątek kończę kolędy w Brąchnowie, a od soboty kolędować będę w Warszewicach. Przy wyjściu można zabrać ze sobą plan kolęd na obecny rok liturgiczny. Na kolędy będę jeździł swoim samochodem bez ministrantów. Proszę równocześnie o nieprzygotowywanie żadnych obiadów, poczęstunków ani zakończeń kolęd. Niech odwiedziny duszpasterskie będą czasem modlitwy i spotkania w rodzinie i z rodziną.

W czasie kolęd nie będzie Mszy w środy i piątki.

Pojemnik z wodą święconą znajduje się w zakrystii.

Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

INTENCJE MSZALNE

14 stycznia 2024 – II Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Radka i Kazimierza Królik oraz za śp. Edytę Iwańską

21 stycznia 2024 – III Niedziela Zwykła – Niedziela Słowa Bożego – Dzień Babci

9.15 – Za śp. Krystynę i Czesława Pawlik oraz za zmarłych z Rodziny Pawlik