BISKUPICE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

ŚWIATOWY DZIEŃ POMOCY CHORYM NA TRĄD

28 STYCZNIA 2024 ROKU

Dziś kończę kolędowanie w parafii. Dziękuję za przyjęte odwiedziny i wspólną modlitwę o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku dla danej Rodziny. Dziękuję też za złożone ofiary. Bóg zapłać. Zapraszam na jutrzejszą Mszę o 17.00, która sprawowana będzie właśnie w tej intencji.

W piątek, 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, tzw. MB Gromnicznej. Na Msze święte zapraszam na 10.00 i 17.00. Proszę przynieść ze sobą świece do poświęcenia. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane tego dnia przeznaczone będą na pomoc klasztorowi Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Na tej Mszy zostaną też poświęcone świece tegorocznym dzieciom pierwszokomunijnym.

Chorych z Biskupic i Brąchnowa odwiedzę z posługą sakramentalną w najbliższy piątek, tj. 2 lutego, od 11.00.

W piątek, 2 lutego, przypada też pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi – od godz. 16.15, a na 17.00 – na Mszę świętą.

W najbliższą sobotę, 3 lutego, przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski od godz. 9.00, a na 10.00 – na Mszę świętą.

Na spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam w przyszłą niedzielę, 4 lutego, na 13.00.

Osoby należące do naszej parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszam na spotkanie w plebanii we wtorek, 6 lutego, na godz. 19.00.

Osoby należące do naszej parafialnej Rady Gospodarczej zapraszam na spotkanie w plebanii w czwartek, 8 lutego, na godz. 19.00.

Ofiary złożone przy Żłóbku przeznaczone będą na potrzeby misyjne. Bóg zapłać.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

28 stycznia 2024 – IV Niedziela Zwykła – Światowy Dzień Pomocy Chorym na Trąd

7.45 – Za śp. siostrę Reginę Gęckowską, szarytkę

10.30 – Za śp. Teresę i Franciszka Kowalskich z okazji Dni Babci i Dziadka

12.00 – Za śp. Stanisława Szopa z okazji 1 rocznicy śmierci – intencja od żony oraz dzieci i wnucząt