WARSZEWICE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

ŚWIATOWY DZIEŃ POMOCY CHORYM NA TRĄD

28 STYCZNIA 2024 ROKU

Dziś kończę kolędowanie w parafii. Dziękuję za przyjęte odwiedziny i wspólną modlitwę o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku dla danej Rodziny. Dziękuję też za złożone ofiary. Bóg zapłać. Zapraszam na jutrzejszą Mszę do kościoła w Biskupicach o 17.00, która sprawowana będzie właśnie w tej intencji.

Chorych z Warszewic odwiedzę z posługą sakramentalną w najbliższy czwartek, tj. 1 lutego, od 10.00.

W piątek, 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, tzw. MB Gromnicznej. Na Mszę świętą zapraszam na 18.15. Proszę przynieść ze sobą świece do poświęcenia. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane tego dnia przeznaczone będą na pomoc klasztorowi Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Natomiast podczas Mszy w Biskupicach o 17.00 zostaną poświęcone świece tegorocznym dzieciom pierwszokomunijnym.

W piątek, 2 lutego, przypada też pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi – od godz. 17.45, a na 18.15 – na Mszę świętą.

W najbliższą sobotę, 3 lutego, na 12.00 zapraszam osoby chętne do pomocy w usunięciu dekoracji bożonarodzeniowych.

Na spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam do kościoła w Biskupicach w przyszłą niedzielę, 4 lutego, na 13.00.

Osoby należące do naszej parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszam na spotkanie w plebanii we wtorek, 6 lutego, na godz. 19.00.

Osoby należące do naszej parafialnej Rady Gospodarczej zapraszam na spotkanie w plebanii w czwartek, 8 lutego, na godz. 19.00.

28 stycznia 2024 – IV Niedziela Zwykła – Światowy Dzień Pomocy Chorym na Trąd

9.15 – Za śp. Pawła Siemienieckiego z okazji 10 rocznicy śmierci

31 stycznia 2024 – Środa – Wspomnienie liturgiczne św. Jana Bosko

18.10 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy