BISKUPICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

V NIEDZIELA ZWYKŁA

4 LUTEGO 2024 ROKU

Dziękuję za ofiary złożone przy Żłóbku w wysokości 220 zł na potrzeby misyjne. Bóg zapłać.

Dziękuję za ofiary w wysokości 800 zł złożone dla Sióstr Karmelitanek z Łasina. Bóg zapłać.

Na spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam w dzisiejszą niedzielę na 13.00.

Osoby należące do naszego parafialnego Kręgu Biblijnego i inne zainteresowane poznawaniem bogactwa Pisma Świętego zapraszam na spotkanie do salki plebanijnej jutro, 5 lutego, na 19.00.

Osoby należące do naszej parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszam na spotkanie w plebanii w najbliższy wtorek, 6 lutego, na godz. 19.00.

Osoby należące do Żywych Róż z Biskupic i Brąchnowa zapraszam na spotkanie formacyjne po środowej Mszy świętej.

Panie Zelatorki Żywych Róż proszę o odbiór nowego „Zwiastuna Różańcowego”.

Osoby należące do naszej parafialnej Rady Gospodarczej zapraszam na spotkanie w plebanii w najbliższy czwartek, 8 lutego, na godz. 19.00.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

4 lutego 2024 – V Niedziela Zwykła

7.45 – Za śp. Zuzannę i Stefana Rusin oraz za śp. Józefa Rusin

10.30 – Za śp. Genowefę i Władysława Dudek w 16 rocznicę śmierci

12.00 – Za śp. Michalinę Ziętko w kolejną rocznicę śmierci oraz za śp. Marcina Ziętko i śp. Alojzego Wiśniewskiego