WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

V NIEDZIELA ZWYKŁA

4 LUTEGO 2024 ROKU

Dziękuję za ofiary złożone przy Żłóbku w wysokości 70 zł na potrzeby misyjne. Bóg zapłać.

Dziękuję za ofiary w wysokości 200 zł złożone dla Sióstr Karmelitanek z Łasina. Bóg zapłać.

Na spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam do kościoła w Biskupicach w dzisiejszą niedzielę na 13.00.

Osoby należące do naszej parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszam na spotkanie w plebanii w najbliższy wtorek, 6 lutego, na godz. 19.00.

Osoby należące do Żywej Róży zapraszam na spotkanie formacyjne po środowej Mszy świętej.

Panią Zelatorkę Żywej Róży proszę o odbiór nowego „Zwiastuna Różańcowego”.

Osoby należące do naszej parafialnej Rady Gospodarczej zapraszam na spotkanie w plebanii w najbliższy czwartek, 8 lutego, na godz. 19.00.

4 lutego 2024 – V Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Walentego Gładkowskiego oraz za śp. Wiktorię Kachniarz

Kościół w Biskupicach: 13.00 – Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania

7 lutego 2024 – Środa