BISKUPICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

I NIEDZIELA WIELKIGO POSTU

18 LUTEGO 2024 ROKU

Dziękuję za ofiary zbiórki ze Środy Popielcowej w wysokości 1.000 zł złożone jako tegoroczna jałmużna postna z przeznaczeniem dla potrzebujących do wykorzystania przez diecezję. Bóg zapłać za ofiary.

W dzisiejszą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona jest na opłacenie ogrzewania. Bóg zapłać za ofiary.

W dzisiejszą niedzielę po Mszach będzie możliwość skorzystania z gestu posypania głowy popiołem dla tych, którzy nie mogli być w Środę Popielcową.

W przyszłą niedzielę zbiórka dodatkowa przeznaczona będzie na cele misyjne Kościoła.

Na nabożeństwa Drogi Krzyżowej zapraszam w piątki na 16.30.

Na nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem o Męce Pańskiej zapraszam w niedziele na 12.45.

Po uzgodnieniu z księżmi proboszczami z Bierzgłowa i Przeczna oraz z naszą parafialną Radą Gospodarczą podaję do informacji, że od lutego tego roku kwota rezerwacji grobu pojedynczego na naszym Cmentarzu parafialnym w Biskupicach wynosi 30 zł, a grobu podwójnego – 50 zł.

W gablotce przy kościele w Biskupicach oraz na naszej parafialnej stronie internetowej zamieszczony został zaktualizowany Regulamin Cmentarza Parafialnego.

Dziękuję Paniom Dekoratorkom za wielkopostny wystrój kościoła.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

18 lutego 2024 – I Niedziela Wielkiego Postu

7.45 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie

10.30 – Za śp. Kazimierza Kazanieckiego z okazji urodzin i 21 rocznicy śmierci oraz za zmarłych: Rodziców Tarkowskich, Teściów Kazanieckich i zmarłe Rodzeństwo

12.00 – Za śp. Ludwika Cichorackiego w 25 rocznicę śmierci