WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

I NIEDZIELA WIELKIGO POSTU

18 LUTEGO 2024 ROKU

Dziękuję za ofiary zbiórki ze Środy Popielcowej w wysokości 200 zł złożone jako tegoroczna jałmużna postna z przeznaczeniem dla potrzebujących do wykorzystania przez diecezję. Bóg zapłać za ofiary.

W dzisiejszą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona jest na bieżące opłaty. Bóg zapłać za ofiary.

W dzisiejszą niedzielę po Mszy będzie możliwość skorzystania z gestu posypania głowy popiołem dla tych, którzy nie mogli być w Środę Popielcową.

W przyszłą niedzielę zbiórka dodatkowa przeznaczona będzie na cele misyjne Kościoła.

Na nabożeństwa Drogi Krzyżowej zapraszam w piątki na 17.45.

Na nabożeństwa Gorzkich Żali zapraszam w niedziele po Mszy.

Po uzgodnieniu z księżmi proboszczami z Bierzgłowa i Przeczna oraz z naszą parafialną Radą Gospodarczą podaję do informacji, że od lutego tego roku kwota rezerwacji grobu pojedynczego na naszym Cmentarzu parafialnym w Biskupicach wynosi 30 zł, a grobu podwójnego – 50 zł.

W gablotce przy kościele w Biskupicach oraz na naszej parafialnej stronie internetowej zamieszczony został zaktualizowany Regulamin Cmentarza Parafialnego.

Dziękuję Pani Dekoratorce za wielkopostny wystrój kościoła.

18 lutego 2024 – I Niedziela Wielkiego Postu

9.15 – Za śp. Zbigniewa Kwiatkowskiego z okazji 1 rocznicy śmierci oraz za śp. Edmunda Trzaskalskiego z okazji 1 rocznicy śmierci

Po Mszy: Nabożeństwo Gorzkich Żali (cz. 1)

21 lutego 2024 – Środa