BISKUPICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

II NIEDZIELA WIELKIGO POSTU

25 LUTEGO 2024 ROKU

W dzisiejszą niedzielę zbiórka dodatkowa przeznaczona jest na cele misyjne Kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W piątek, 1 marca, przypada pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na do skorzystania ze spowiedzi – od godz. 15.45, na nabożeństwo Drogi Krzyżowej – na 16.30, a na 17.00 – na Mszę świętą, a po niej – na nabożeństwo pierwszopiątkowe.

W najbliższą sobotę, 2 marca, przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski od godz. 9.00, a na 10.00 – na Mszę świętą.

Na spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam w przyszłą niedzielę, 3 marca, na 12.45 w łączności z nabożeństwem Gorzkich Żali i kazaniem o Męce Pańskiej.

Panie Zelatorki Żywych Róż proszę o odbiór nowego numeru „Zwiastuna Różańcowego”.

Na nabożeństwa Drogi Krzyżowej zapraszam w piątki na 16.30.

Na nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem o Męce Pańskiej zapraszam w niedziele na 12.45.

Po uzgodnieniu z księżmi proboszczami z Bierzgłowa i Przeczna oraz z naszą parafialną Radą Gospodarczą podaję do informacji, że od lutego tego roku kwota rezerwacji grobu pojedynczego na naszym Cmentarzu parafialnym w Biskupicach wynosi 30 zł, a grobu podwójnego – 50 zł.

W gablotce przy kościele w Biskupicach oraz na naszej parafialnej stronie internetowej zamieszczony został zaktualizowany Regulamin Cmentarza Parafialnego.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

25 lutego 2024 – II Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela „Ad Gentes”

Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami

7.45 – Za śp. Stefanię i Jana Gajtkowskich

10.30 – Za śp. Klarę, Alojzego i Stefana Kowalskich oraz za śp. Martę Pliszczyńską