BISKUPICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

31 MARCA 2024 ROKU

„Niech zmartwychwstanie Pana Jezusa wypełni nasze życie umocnieniem w wierze i ufnością w moc Bożą we wszystkich sferach naszego życia. Szczęść Boże”. Ks. Wiktor Ostrowski

W dzisiejszą Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego zapraszam na Mszę z procesją rezurekcyjną o 6.00 rano. Zapraszam na adorowanie Pana Jezusa w Grobie od 5.30. Pozostałe Msze sprawowane będą o 10.30 i 12.00.

Dziękuję Paniom z KGW z Biskupic za przygotowanie posiłków dla księży z naszego dekanatu podczas parafialnej spowiedzi wielkopostnej. Bóg zapłać.

Dziękuję za ofiary z adoracji Krzyża w wysokości 650 zł na utrzymanie katolickich świątyń w Ziemi Świętej.

Dziękuję Paniom Dekoratorkom za przygotowanie wystroju kościoła na czas Triduum Paschalnego. Bóg zapłać.

Dziękuję Panom Strażakom z OSP w Brąchnowie za straż przy Grobie Pańskim i uświetnienie liturgii Mszy Rezurekcyjnej. Dziękuję też państwu: Marzannie Piórkowskiej, Wojciechowi Paciorek, Alinie Jonatowskiej, Joannie Jasińskiej, chórkowi parafialnemu, lektorom, ministrantom i wszystkim zaangażowanym w uroczyste przeżycie tegorocznego Triduum Paschalnego. Bóg zapłać.

Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny, na Msze święte zapraszam w porządku niedzielnym, tj.: 7.45, 10.30 i 12.00. Jest to tradycyjnie dzień modlitwy i wsparcia finansowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Przy wyjściu odbędzie się zbiórka dodatkowa na ten cel. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Osoby należące do naszych parafialnych róż Żywego Różańca zapraszam na comiesięczne spotkanie formacyjne w środę po Mszy.

W najbliższy piątek, 5 kwietnia, z uwagi na przeżywanie Oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, nie obowiązują przepisy postne.

W piątek, 5 kwietnia, przypada pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi – od godz. 16.15, a na 17.00 – na Mszę świętą.

W najbliższą sobotę, 6 kwietnia, przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski od godz. 9.00, a na 10.00 – na Mszę świętą.

W przyszłą niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia Bożego, zapraszam na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w Godzinie Miłosierdzia na 15.00. Proszę o przybycie na to nabożeństwo kandydatów do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę, w Międzynarodowe Święto Caritas, po Mszach odbędzie się zbiórka dodatkowa na cele dobroczynne. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

31 marca 2024 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Adoracja przy Grobie od 5.30

6.00 – Msza z procesją rezurekcyjną: Za Parafian

10.30 – Za śp. Jana Paciorek oraz za zmarłych z Rodzin: Paciorek, Dudek, Katlewskich i Przybyszewskich