WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

31 MARCA 2024 ROKU

„Niech zmartwychwstanie Pana Jezusa wypełni nasze życie umocnieniem w wierze i ufnością w moc Bożą we wszystkich sferach naszego życia. Szczęść Boże”. Ks. Wiktor Ostrowski

Dziękuję za ofiary z adoracji Krzyża w wysokości 220 zł na utrzymanie katolickich świątyń w Ziemi Świętej.

Dziękuję Pani Dekoratorce za przygotowanie wystroju kościoła na czas Triduum Paschalnego. Dziękuję także państwu: Marzannie Piórkowskiej, Grażynie Bartkowiak, ministrantom, lektorom i wszystkim zaangażowanym w uroczyste przeżycie tegorocznego Triduum Paschalnego. Bóg zapłać.

Dziękuję panom: Maciejowi Walter, Marianowi Walter, Stanisławowi Maciejewskiemu i Wiesławowi Zakrzewskiemu oraz pani Grażynie Bartkowiak za uporządkowanie terenu z gałęzi po przycięciu drzew dookoła kościoła oraz za ich utylizację. Bóg zapłać.

Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny, na Mszę świętą zapraszam w porządku niedzielnym, tj.: na 9.15. Jest to tradycyjnie dzień modlitwy i wsparcia finansowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Przy wyjściu odbędzie się zbiórka dodatkowa na ten cel. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Osoby należące do naszej parafialnej róży Żywego Różańca zapraszam na comiesięczne spotkanie formacyjne w środę po Mszy.

W najbliższy piątek, 5 kwietnia, z uwagi na przeżywanie Oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązują przepisy postne.

W piątek, 5 kwietnia, przypada pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi – od godz. 17.45, a na 18.15 – na Mszę świętą.

W przyszłą niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia Bożego, zapraszam do kościoła w Biskupicach na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w Godzinie Miłosierdzia na 15.00. Proszę o przybycie na to nabożeństwo kandydatów do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę, w Międzynarodowe Święto Caritas, po Mszy odbędzie się zbiórka dodatkowa na cele dobroczynne. Bóg zapłać za złożone ofiary.

31 marca 2024 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

9.15 – Za śp. Michała Bartkowiak z okazji urodzin

1 kwietnia 2024 – Poniedziałek z Oktawie Wielkanocy

9.15 – O spokój duszy śp. Andrzeja Owsian – intencja od pracowników BCK w Łubiance