WARSZEWICE

II NIEDZIELA WIELKANOCY

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7 KWIETNIA 2024 ROKU

W dzisiejszą niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia Bożego, zapraszam do kościoła w Biskupicach na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w Godzinie Miłosierdzia na 15.00. Proszę o przybycie na to nabożeństwo kandydatów do bierzmowania.

Dziś także przypada Międzynarodowe Święto Caritas, po Mszy odbędzie się zbiórka dodatkowa na cele dobroczynne. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7 kwietnia 2024 – II Niedziela Wielkanocy – Niedziela Miłosierdzia Bożego

Międzynarodowe Święto Caritas – Rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia

9.15 – Msza dziękczynna z okazji 80 rocznicy urodzin p. Henryki Szczerbowskiej z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej

Kościół w Biskupicach: 15.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Godziny Miłosierdzia z obecnością kandydatów do bierzmowania