WARSZEWICE

NIEDZIELA UROCZYSTOŚCI TRÓJCY ŚWIĘTEJ

DZIEŃ MATKI

26 MAJA 2024 ROKU

Zapraszam na nabożeństwa majowe. Nabożeństwa te odbywają się:

W kościele: w środę i piątek – po Mszach.

Przy grocie MB: w poniedziałek, wtorek – o 18.00, w czwartek – po Mszy o 9.15.

Dzieci na nabożeństwa majowe ze zbieraniem wyklejanek zapraszam w poniedziałki, środy i piątki. Przypominam, że dzieci do I Komunii i kandydaci do bierzmowania mają obowiązek uczestniczenia
w 3 nabożeństwach.

Na próbę sypania kwiatów przez dziewczynki, także te po tegorocznej I Komunii Świętej, podczas procesji Bożego Ciała zapraszam do kościoła w Biskupicach w najbliższy wtorek, 28 maja, na godz. 18.30. Dziewczynki pierwszokomunijne, które nie będą sypać kwiatków, i chłopców zapraszam do udziału w procesji w strojach komunijnych.

Tegoroczna parafialna procesja Bożego Ciała odbędzie się w Biskupicach. W czwartek, 30 maja
o godz. 11.00 rozpocznie się Msza święta. Po niej wyruszymy w procesję z Najświętszym Sakramentem do 4 ulicznych ołtarzy.

Od soboty zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych w środy i piątki – po Mszach o 18.15a w niedziele – po Mszach o 9.15.

Na spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam do kościoła w Biskupicach w przyszłą niedzielę, 2 czerwca, na 12.45 do uczestniczenia w nabożeństwie czerwcowym i procesji oktawy Bożego Ciała.

Dziękuję za ofiarę w wysokości 860 zł złożoną przez tegorocznych rodziców i pierwszokomunijnych dzieci na potrzeby misji katolickich. Bóg zapłać.

Podaję do wiadomości, że przyszłoroczna uroczystość I Komunii Świętej w naszej Parafii odbędzie się w sobotę 17 maja 2025 roku.

Skorzystać ze spowiedzi można w środę i piątek na 15 minut przed nabożeństwami.

INTENCJE MSZALNE

26 maja 2024 – VIII Niedziela Zwykła – Niedziela Uroczystości Trójcy Świętej – Dzień Matki

9.15 – Za śp. Feliksa w 21 rocznicę śmierci i Klarę Dykowskich

27 maja 2024 – Poniedziałek