BISKUPICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

X NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

NIEDZIELA ODPUSTU NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W KOŚCIELE FILIALNYM W WARSZEWICACH

9 CZERWCA 2024 ROKU

Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych po Mszach o 17.00 w kościele, z wyjątkiem śród, kiedy odbywają się one przed Mszami na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu, a w soboty – po Mszy o 10.00, natomiast w niedziele – po Mszy o 12.00.

W dzisiejszą niedzielę, z uwagi na odpust Najświętszego Serca Pana Jezusa w kościele w Warszewicach, dodatkowa Msza sprawowana będzie o 9.15, nie będzie Mszy o 12.00.

W przyszłą niedzielę, trzecią niedzielę miesiąca, kolekta gospodarcza przeznaczona będzie opłacenie digitalizacji naszego parafialnego cmentarza.

Proszę prenumeratorów tygodnika „Niedziela” o regulowanie wpłat za III kwartał 2024 roku w wysokości 120 zł.

Podaję do wiadomości, że przyszłoroczna uroczystość I Komunii Świętej w naszej Parafii odbędzie się w sobotę 17 maja 2025 roku.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Wojciech Cieszyński z Brąchnowa oraz Patrycja Anna Grabowska z Brąchnowa – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

9 czerwca 2024 – X Niedziela Zwykła

Niedziela Odpustu Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kościele Filialnym w Warszewicach

7.45 – Za śp. dziadków: Właśniewskich, Blachowskich, Wiligalskich i Baszak

9.15 – Za śp. Waldemara w 28 rocznicę śmierci, Marcina i Tadeusza Syrockich