BISKUPICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XI NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

16 CZERWCA 2024 ROKU

Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych po Mszach o 17.00 w kościele, z wyjątkiem śród, kiedy odbywają się one przed Mszami na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu, a w soboty – po Mszy o 10.00, natomiast w niedziele – po Mszy o 12.00.

W dzisiejszą niedzielę, trzecią niedzielę miesiąca, kolekta gospodarcza przeznaczona jest opłacenie digitalizacji naszego parafialnego cmentarza. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Zapraszam uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Brąchnowie na Mszę z modlitwami dziękczynnymi za zakończony rok szkolny i prośbą o szczęśliwy wakacyjny wypoczynek w najbliższy piątek, 21 czerwca, na 17.00.

Osoby należące do parafialnych Róż Różańcowych i innych chętnych zapraszam na Pielgrzymkę Żywego Różańca na Uroczystości Odpustowe w Chełmnie w środę, 3 lipca. Wyjazd sprzed parkingu przy kościele w Biskupicach o 9.30, ok. 9.35 – przystanek w Warszewicach, aby zabrać osoby z warszewickiej Róży. Uczestniczyć będziemy, wraz z seniorami z naszego DDP w Biskupicach, w chełmińskiej farze na Mszy sprawowanej przez ks. bpa Wiesława o godz. 11.00. Powrót do Biskupic ok. 14.30.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

16 czerwca 2024 – XI Niedziela Zwykła

7.45 – Za śp. Jadwigę i Władysława Piątkowskich w 24 rocznicę śmierci Jadwigi oraz za śp. Kazimierza Kazanieckiego

10.30 – Za śp. Stefana Kowalskiego w 6 rocznicę śmierci

12.00 – Msza dziękczynna z okazji 80 rocznicy urodzin p. Teresy Wilińskiej z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej