WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XI NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

16 CZERWCA 2024 ROKU

W dzisiejszą niedzielę, trzecią niedzielę miesiąca, kolekta gospodarcza przeznaczona jest opłacenie nowego oblachowania kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Zapraszam uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Warszewicach na Mszę z modlitwami dziękczynnymi za zakończony rok szkolny i prośbą o szczęśliwy wakacyjny wypoczynek w najbliższy piątek, 21 czerwca, na 18.15.

Osoby należące do parafialnych Róż Różańcowych i innych chętnych zapraszam na Pielgrzymkę Żywego Różańca na Uroczystości Odpustowe w Chełmnie w środę, 3 lipca. Wyjazd sprzed parkingu przy kościele w Biskupicach o 9.30, ok. 9.35 – przystanek w Warszewicach, aby zabrać osoby z warszewickiej Róży. Uczestniczyć będziemy, wraz z seniorami z naszego DDP w Biskupicach, w chełmińskiej farze na Mszy sprawowanej przez ks. bpa Wiesława o godz. 11.00. Powrót do Biskupic ok. 14.30.

Skorzystać ze spowiedzi można w środę i piątek na 15 minut przed nabożeństwami.

16 czerwca 2024 – XI Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Zbigniewa Szczerbowskiego z okazji 27 rocznicy śmierci

19 czerwca 2024 – Środa

18.10 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy