WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

23 CZERWCA 2024 ROKU

Osoby należące do parafialnych Róż Różańcowych i innych chętnych zapraszam na Pielgrzymkę Żywego Różańca na Uroczystości Odpustowe w Chełmnie w środę, 3 lipca. Wyjazd sprzed parkingu przy kościele w Biskupicach o 9.30, ok. 9.35 – przystanek w Warszewicach, aby zabrać osoby z warszewickiej Róży. Uczestniczyć będziemy, wraz z seniorami z naszego DDP w Biskupicach, w chełmińskiej farze na Mszy sprawowanej przez ks. bpa Wiesława o godz. 11.00. Powrót do Biskupic ok. 14.30.

Podaję do informacji, że w tym roku mija 5 lat od ostatniej wizytacji parafii przewidzianej prawem kanonicznym. W tym roku zatem przeżywać będziemy po raz kolejny. Wizytacja, tym razem przeprowadzona przez ks. bpa Józefa Szamockiego, z udzieleniem sakramentu bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 23 września. Szczegółowy plan wizytacji podam w pobliżu tego terminu.

Skorzystać ze spowiedzi można w środę i piątek na 15 minut przed nabożeństwami.

Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

INTENCJE MSZALNE

23 czerwca 2024 – XII Niedziela Zwykła – Dzień Ojca

9.15 – Za śp. Genowefę Hopke w 5 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z Rodzin: Hopke i Bolinowskich

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe

26 czerwca 2024 – Środa

18.10 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

18.15 – Msza dziękczynna z okazji 25 rocznicy ślubu p. Doroty i Henryka Kołodziejskich z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej Rodziny

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe

28 czerwca 2024 – Piątek – Wspomnienie liturgiczne św. Ireneusza z Lyonu

18.15 –

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe

30 czerwca 2024 – XIII Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Władysława i Stefanię Łubianka oraz za zmarłych z Rodziny

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo czerwcowe