WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

7 LIPCA 2024 ROKU

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Kajetan Paweł NOWORACKI z Brąchnowa oraz Daria ŁUCZAK z Browiny – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

W miniony czwartek, 4 lipca, w wypadku samochodowym zginął w wieku 83 lat mieszkaniec Warszewic – śp. Henryk Hermann. Bliższe informacje na temat terminu pogrzebu będą na klepsydrze po ustaleniu szczegółów z Rodziną zmarłego oraz z zakładem pogrzebowym. Różaniec za zmarłego odbywa się w kościele w Warszewicach do dnia pogrzebu o godz. 19.00. Wieczny odpoczynek.

Skorzystać ze spowiedzi można w środę i piątek na 15 minut przed nabożeństwami.

Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

INTENCJE MSZALNE

7 lipca 2024 – XIV Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Alfonsa i Wacławę Czerwińskich, za zmarłych z Rodziny Czerwińskich

oraz za śp. Zbigniewa Chętkowskiego

10 lipca 2024 – Środa

18.10 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

18.15 – Za śp. Sławomira Banaszek – Msza popogrzebowa

12 lipca 2024 – Piątek – Wspomnienie liturgiczne św. Brunowa Bonifacego z Kwerfurtu

18.15 – Za śp. syna Tomasza i męża Romana Łuczak oraz za zmarłych Rodziców Józefę i Szczepana Pawlik i za zmarłych z Rodziny Pawlik

14 lipca 2024 – XV Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Czesława Ignatowskiego z okazji urodzin