WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

14 LIPCA 2024 ROKU

W przyszłą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na opłacenie nowego oblachowania kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Chorych z Warszewic odwiedzę z przedodpustową posługą sakramentalną w czwartek, 18 lipca, od godz. 10.00.

W poniedziałek, 22 lipca, przypada święto św. Marii Magdaleny, patronki naszej Parafii. Nasze Parafialne Uroczystości Odpustowe odbędą się w przyszłą niedzielę, 21 lipca. Suma Odpustowa sprawowana będzie w kościele w Biskupicach o godz. 12.00.

Msza święta przedodpustowa z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i błogosławieństwem lourdzkim dla seniorów z Parafii sprawowana będzie w kościele w Biskupicach w najbliższą sobotę, 20 lipca, o godz. 18.00. Od 17.30 będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi.

Za dwa tygodnie, w niedzielę, 28 lipca, po Mszach odbędzie się zbiórka dodatkowa w ramach misyjnej Akcji św. Krzysztof – grosz za kilometr szczęśliwie przejechany na misyjne pojazdy organizowanej przez MIVA Polska z okazji XXV Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa w tym roku przeżywanego pod hasłem: „Razem niesiemy Chrystusa na krańce świata”. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Krzysztof BLUKACZ z Torunia oraz Marta Jolanta RZĄŻEWSKA z Torunia – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Dziękuję panu Maciejowi Walter za naprawienie głośników w kościele i kruchcie kościoła w Biskupicach. Bóg zapłać.

Skorzystać ze spowiedzi można w środę i piątek na 15 minut przed nabożeństwami.

14 lipca 2024 – XV Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Czesława Ignatowskiego z okazji urodzin

17 lipca 2024 – Środa

18.10 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy