WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

28 LIPCA 2024 ROKU

W dzisiejszą niedzielę, 28 lipca, po Mszy odbywa się zbiórka dodatkowa w ramach misyjnej Akcji św. Krzysztof – grosz za kilometr szczęśliwie przejechany na misyjne pojazdy organizowanej przez MIVA Polska z okazji XXV Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa w tym roku przeżywanego pod hasłem: „Razem niesiemy Chrystusa na krańce świata”. Bóg zapłać za złożone ofiary. Natomiast na parkingach przed kościołem w Biskupicach po Mszy o 12.00 odbędzie się obrzęd poświęcenia samochodów i innych pojazdów mechanicznych.

W piątek, 2 sierpnia, przypada pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi – od godz. 17.45, a na 18.15 – na Mszę świętą.

Tegoroczne Dożynki Parafialne odbędą się w kościele w Biskupicach w niedzielę, 18 sierpnia. Dożynkowa Msza święta rozpocznie się o godz. 13.00.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Jakub OPATRZYK z Rozstrzał oraz Julia BLACHOWSKA z Brąchnowa – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Skorzystać ze spowiedzi można w środę i piątek na 15 minut przed nabożeństwami.

28 lipca 2024 – XVII Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Zofię i Stanisława Grabowskich oraz za zmarłych Rodziców i Rodzeństwo z obojga stron

31 lipca 2024 – Środa – Wspomnienie liturgiczne św. Ignacego z Loyoli

18.10 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy