BISKUPICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

NIEDZIELA UROCZYSTOŚCI BOŻEGO NARODZENIA

25 GRUDNIA 2022 ROKU

Niech duch Bożego Narodzenia przenika nasze domy i rodziny. Niech połączy nas wiara i radość z narodzin Zbawiciela. Każdemu z Was życzę spokoju, nadziei, przebaczenia i pojednania. Niech światło płynące z betlejemskiego żłóbka opromienia Wasze życie. Niech światło to rozświetla w mądrości i roztropności szarość codziennych wyborów. Niech nowonarodzony Pan Jezus wszystkim Wam błogosławi. Z pamięcią w modlitwie – Ks. Wiktor

Dziękuję za zeszłoniedzielne ofiary w wysokości 1.180 zł złożone na tradycyjną kolektę gospodarczą przeznaczoną na nowe figury do stajenki bożonarodzeniowej do kościoła w Biskupicach. Bóg zapłać.

Ofiary złożone przy żłóbku z nowymi figurami przeznaczone są na potrzeby misyjne. Bóg zapłać.

Przy wyjściu można zabrać ze sobą plan kolęd na obecny rok liturgiczny. Kolędowanie rozpocznę od Warszewic ze względu, że w tej miejscowości odbędzie się najbliższa procesja Bożego Ciała oraz sołecko-parafialne dożynki. Na kolędy będę jeździł swoim samochodem bez ministrantów. Dla ministrantów za ich służbę przy ołtarzu w 2022 roku przeznaczone będzie 5% z ofiar składanych na potrzeby parafialne podczas kolęd. Proszę równocześnie o nieprzygotowywanie żadnych obiadów, poczęstunków ani zakończeń kolęd. Niech odwiedziny duszpasterskie będą czasem modlitwy i spotkania w rodzinie i z rodziną.

Dziękuję Paniom z KGW z Biskupic i Brąchnowa za przygotowanie posiłków dla księży podczas zeszłoponiedziałkowej parafialnej spowiedzi adwentowej. Bóg zapłać.

Dziękuję paniom dekoratorkom: Marii Brzoska, Monice Puczkarskiej-Skiba i Ewelinie Łuczak za dekoracje bożonarodzeniowe w kościele, a panom: Wojciechowi Paciorek, Andrzejowi Sowa, Piotrowi Sowa i Jakubowi Muszytowskiemu za ustawienie i udekorowanie choinek. Bóg zapłać.

BISKUPICE

25 grudnia 2022 – Niedziela Uroczystości Bożego Narodzenia

0.00 – Pasterka: Za Parafian

10.30 – Za śp. Marcina Syrockiego z okazji 29 rocznicy śmierci oraz za śp. Waldemara i Tadeusza Syrockich