BISKUPICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

28 LIPCA 2024 ROKU

W dzisiejszą niedzielę, 28 lipca, po Mszach odbywa się zbiórka dodatkowa w ramach misyjnej Akcji św. Krzysztof – grosz za kilometr szczęśliwie przejechany na misyjne pojazdy organizowanej przez MIVA Polska z okazji XXV Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa w tym roku przeżywanego pod hasłem: „Razem niesiemy Chrystusa na krańce świata”. Bóg zapłać za złożone ofiary. Natomiast po Mszy o 12.00 na parkingach przed kościołem odbędzie się obrzęd poświęcenia samochodów i innych pojazdów mechanicznych.

W piątek, 2 sierpnia, przypada pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi – od godz. 16.15, a na 17.00 – na Mszę świętą.

W najbliższą sobotę, 3 sierpnia, przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski od godz. 9.00, a na 10.00 – na Mszę świętą.

Tegoroczne dożynki parafialne odbędą się w kościele w Biskupicach w niedzielę, 18 sierpnia. Dożynkowa Msza święta rozpocznie się o godz. 13.00.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Jakub OPATRZYK z Rozstrzał oraz Julia BLACHOWSKA z Brąchnowa – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

28 lipca 2024 – XVII Niedziela Zwykła

7.45 – Za śp. Janinę, Rafała, Franciszkę i Wacława Świebodzińskich oraz za śp. Marylę i Tadeusza Ordon

10.30 – Za śp. Alfonsa Brzoska z okazji 14 rocznicy śmierci

12.00 – Za śp. Małgorzatę Dobrzalską w 12 rocznicę śmierci