WARSZEWICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

4 SIERPNIA 2024 ROKU

Dziękuję za złożone ofiary w wysokości 200 zł w ramach misyjnej Akcji św. Krzysztof – grosz za kilometr szczęśliwie przejechany na misyjne pojazdy organizowanej przez MIVA Polska. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Osoby należące do naszej parafialnej róży Żywego Różańca i osoby nie zapisane zapraszam po Mszy w środę na spotkanie formacyjne.

Tegoroczne dożynki parafialne odbędą się w kościele w Biskupicach w niedzielę, 18 sierpnia. Dożynkowa Msza święta rozpocznie się o godz. 13.00.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Szymon Adam LATANOWICZ z Brąchnowa oraz Małgorzata ZDROJEWSKA z Chełmży – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Skorzystać ze spowiedzi można w środę i piątek na 15 minut przed nabożeństwami.

4 sierpnia 2024 – XVIII Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Tadeusza, Małgorzatę i Ryszarda Sobiesiak

7 sierpnia 2024 – Środa

18.10 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy