BISKUPICE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

22 WRZEŚNIA 2024 ROKU

W dzisiejszą niedzielę odbywa się zbiórka specjalna dla ofiar powodzi na południu Polski. Taca wyłożona jest przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Osoby zainteresowane zgłębianiem bogactwa Pisma Świętego zapraszam na spotkanie naszego parafialnego Kręgu Biblijnego jutro, w poniedziałek, w plebanii na godz. 19.00

Podaję do informacji, że Uroczystość I Komunii Świętej w przyszłym, 2025 roku, odbędzie się w sobotę 17 maja dla grupy biskupickiej w kościele w Biskupicach o godz. 12.30, a dla grupy warszewickiej w kościele w Warszewicach o 10.00.

W tym roku nie będzie rozpoczęcia przygotowania młodzieży klas 8-ych do przyjęcia sakramentu bierzmowania z uwagi na przeniesienie tego czasu na okres uczęszczania młodzieży do szkół ponadpodstawowych.

Proszę prenumeratorów tygodnika „Niedziela” o regulowanie opłat za IV kwartał 2024 roku w wysokości 120 zł.

Podaję do informacji, że w tym roku mija 5 lat od ostatniej wizytacji parafii przewidzianej prawem kanonicznym. W tym roku zatem przeżywać ją będziemy po raz kolejny. Wizytacja ta, której kulminacją będzie udzielenie sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej Parafii, przeprowadzona przez ks. bpa Józefa Szamockiego, biskupa pomocniczego naszej Diecezji, odbędzie się, we wtorek, 1 października. Szczegółowy plan wizytacji podam w pobliżu tego terminu.

Skorzystać ze spowiedzi można od poniedziałku do soboty na pół godziny przed nabożeństwami.

22 września 2024 – XXV Niedziela Zwykła

7.45 – Za śp. Franciszka z okazji 5 rocznicy śmierci i Jadwigę Gładyszewskich

10.30 – Za śp. Tadeusza i Marylę Ordon oraz za śp. Janinę i Rafała Świebodzińskich

12.00 – Za śp. Michalinę i Marcina Ziętko oraz za śp. Alojzego Wiśniewskiego