Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI niedzielę zwykłą (27 września 2015) – Biskupice

1. W poniedziałek po mszy św. o godz. 17.00 obowiązkowe spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Zapraszam również bardzo serdecznie osoby, które z różnych przyczyn jeszcze nie przyjęły tego sakramentu!

2. We wtorek po mszy św. obowiązkowe spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św.

3. Od czwartku  rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej.  Nabożeństwo różańcowe będzie się odbywać w dni powszednie pół godziny przed Mszą św. , a w niedzielę o godz. 10.00.  Bardzo serdecznie  proszę poszczególne Róże Różańcowe o poprowadzenie modlitwy. W przyszłą niedzielę proszę o poprowadzenie  Róże  z Brąchnowa. Wszystkich bardzo serdecznie proszę o aktywny udział w tym pięknym nabożeństwie. Dzieci proszę o gromadzenie wyklejanki różańcowej, którą na zakończenie nagrodzimy.

4. Panie Zelatorki proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek i I sobota miesiąca- Różaniec  w czwartek odmówimy w intencji o nowe i liczne powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii. W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu  i spowiedź od godz. 16.15 do 17.00.Różaniec rozpocznie się o 16.30!   W I sobotę wraz z Rodziną Fatimską zapraszam o godz. 9.00 na Różaniec przed wystawionym N. Sakr. . Dzieci i młodzież proszę o przybycie na godz. 9.30. W tym czasie również okazja do Spowiedzi św.

6. W I piątek odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30.

7. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Czytajmy prasę katolicką, aby wzrastać w miłosierdziu bo miłosierni miłosierdzia dostąpią!

8. W  piątek 9 października  rozpocznie się tzw. „Kurs przedmałżeński” . Spotkania odbywać się będą w kolejne 10 piątków o godz. 19.00. Zapraszam młodzież po bierzmowaniu.

9. W piątek  na godz. 19.30  zapraszam młodzież na spotkanie KSM-u.

10. Pragnę zachęcić wszystkich do zbierania w dalszym ciągu plastikowych nakrętek – tym razem  dla Kornela Muszytowskiego.

11. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na napęd do dzwonów: p. Gabrieli i Jarosławowi Jabłońskim oraz rodzinie Małek.  Bóg zapłać za dar serca!

XXVI   Niedziela zwykła –  27  września  2015 r.

7.45.   + Aniela Grzecznowska  oraz Rodzice Wilińscy
10.30.   + Sabina Wojciechowska
12.00.   + Marta i Franciszek Żelazko

Poniedziałek (28.09) – godz. 17.00

+Mirosław Ciesielski – int. od ZP „Rzymkowscy”

Wtorek (29.09) – godz. 17.00

Za parafian

Środa (30.09) – godz. 17.00

Za tych z naszej parafii, którzy nie uczęszczają na niedzielne Msze św. prosząc o powrót na drogę wiary!

Czwartek (1.10) – godz. 17.00

+ks. Zygmunt Szulc, +ks. Jan Jakubiak , ks. Andrzej Lewandowski – int. od Róż Różańcowych

Piątek (2.10) – godz. 17.00

+Teresa w dniu imienin oraz Wacław i Roman Tchorzewscy

Sobota (3.10)

godz. 10.00. O umiłowanie modlitwy Różańcowej dla naszej parafii oraz w intencji naszej Ojczyzny w dobie wyborów parlamentarnych.
godz. 16.00. Msza św. ślubna: Sawicka Natalia – Olejarczyk Błażej
godz. 17.00. Msza św. ślubna: Śliwińska Małgorzata – Maćkowski Marek

XXVII   Niedziela zwykła –  4  października  2015 r.

7.45.   + Stanisław w 20 rocznicę  śmierci i Leszek Zegan
10.30.   + Halina i Ryszard  Kościecha