Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedzielę zwykłą (23 października 2016) – Biskupice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na cele misyjne. Przez cały tydzień w intencji misji modlić się będziemy podczas Różańca.

2. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych, składając wypominki jednorazowe lub całoroczne oraz zamawiając mszę św. Przypominam o odnowieniu rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.

3. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Polecam Jasia dla najmłodszych i zachęcam gorąco do lektury prasy katolickiej, aby umacniać swoją wiarę w Tajemnicę Świętych Obcowania.

4. Pozostał już ostatni tydzień  nabożeństw Różańcowych. Serdecznie i gorąco wszystkich zapraszam na ten ostatni tydzień wspólnotowego odmawiania Różańca.

5. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.00 do 17.00. Różaniec w piątek odmówimy w intencji naszych drogich zmarłych. Zachęcam do spowiedzi św. , aby przyjąć Komunię św. w intencji swoich bliskich zmarłych i ofiarować za nich przypisane odpusty!

6. Serdecznie proszę o wrzucanie śmieci z cmentarza – jak zapełnią się pojemniki – do  foliowych worków, aby łatwiej można było posprzątać. Bóg zapłać za pomoc!

7. W tym tygodniu ostatni piątek miesiąca więc zapraszam na Apel Jasnogórski o godz. 20.15 –  przygotowany przez nasz KSM.

8. W piątek o godz. 19.30  spotkanie młodzieży z  KSM-u!

9. Pielgrzymka do Grecji  odbędzie się od 27 sierpnia do  8 września 2017 r. Uczestnikami tylko osoby naszej parafii, pełnoletnie, ewentualnie pod opieką rodziców. Zapisy do końca października !

10. Bardzo serdecznie dziękuję naszym jubilatom p. Jadwidze i Feliksowi Lewandowskim wraz z dziećmi i ich rodzinami za ofiarę na renowację obrazu św. Franciszka. Bóg zapłać za dar serca!

11. Bardzo serdecznie dziękuję p. Małgorzacie i Wojciechowi Socha za ofiarę na odnowienie łańcuchów przy pomniku ks. Lisińskiego. Bóg zapłać za dar serca!

12. Jak pewnie zauważyliście rozpocząłem budowę garażu obok nowej plebanii, aby realizować dalsze plany powiększenia salki. Dlatego zwracam się do wszystkich, którzy mogliby wesprzeć finansowo budowę i dalsze remonty o ofiary na ten cel. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc płynącą z serca i wyobraźni. Bóg zapłać!

13. Panie Zelatorki proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

14. W środę odbył się pogrzeb +Tadeusza Grabowskiego z Pigży – lat 64. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu a nasz Panie……..

XXX   Niedziela zwykła –  23  października  2016 r.

7.45.   + Józef  i Leszek w rocznicę śm. i Zofia Walerych

10.30.   + Teresa  Kowalska w 1 rocznicę śmierci

12.00.   Z podz.  za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB  dla p.  Iwony i Grzegorza Kowalskich z okazji 22. rocznicy ślubu.

Poniedziałek (24.10) godz. 17.00

+ Grzegorz i zmarli z rodziny Blachowskich

Wtorek (25.10)godz. 17.00

+ Anna, Franciszek i Paweł Sowa

Środa (26.10) godz. 17.00

+ Jagódka Sowa w 3. rocznicę śmierci

Czwartek (27.10) – godz. 17.00

+ Teresa Niebojewska

Piątek (28.10) – godz. 17.00

+ Bogdan i Stanisław Chętkowscy i Rodzice Honorata i Aleksander Kamińscy

Sobota (29.10) – godz. 17.00

+ Dominika Janowska w dniu urodzin

XXXI   Niedziela zwykła –  30  października  2016 r.

7.45. – Z podz.  za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę MB i Dary Ducha św. dla Katarzyny z okazji 18-tych urodzin

10.30.  – Z podz.  za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB  dla p.  Heleny i Ryszarda Walerych z okazji 25. rocznicy ślubu.

12.00.  + Jan w 52 r. śmierci  i Stanisława Noworaccy